• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
1.6.2016
Kapitánské kurzy lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu můžeme vřele doporučit kapitánské kurzy Lodní školy a následné získání průkazu Vůdce malého plavidla.

>>
5.4.2016
Hledáme lodního technika na DPP / HPP

Pro přístav Praha Holešovice hledáme na plavební sezónu 2016 spolehlivého pracovníka na pozici lodního technika

>>
31.3.2016
Využijte možnosti úhrady lodí poukázkami

Víte, že pro úhradu vaší dovolené na lodi můžete využít poukázky společností Sodexo, Edenred a Le Cheque Déjeuner? A na rozdíl od všech ostatních cestovek až do výše 100% nájmu!

>>
3.3.2016
Dárkové poukázky na kapitánské kurzy

Uvažujete o originálním dárku s nádechem romantiky a dobrodružství? Máme pro Vás řešení! Darujte řidičák na loď!

>>
24.12.2015
Veselé a pohodové Vánoce

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2016

>>
Rychlý kontakt
SP Praha, půjčovna lodí a hausbótů
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

Půjčovna obytných motorových lodí, jachet a hausbótů na Vltavě / Labi

Vítáme Vás v lodní půjčovně Vltava s lodí.cz. Největší vltavsko / labská charterová společnost zabývající se pronájmy obytných motorových lodí a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv oprávnění či zkoušek, nabízí lodě všech velikostí a kategorií pro nezapomenutelné okamžiky rekreační plavby. Každý se může stát kapitánem lodě. Vyzkoušejte netradiční aktivní dovolenou plnou zážitků v plném komfortu perfektně vybavených rekreačních lodí. Pohled na svět z paluby lodě je úplně jiný než jste zvyklý. Fascinující, dobrodružný, originální, magický, relaxační, probouzející volání dálek. Dovolenou s lodí zkrátka musíte prožít abyste porozuměli kouzlu života na vodě. Starosti všedního dne zůstávají na břehu a čas začíná líně plynout jako okolní řeka... Vítejte na palubě, zvedáme kotvy...

Lodě / hausbóty na VltavěNezapomenutelné zážitky - to je plavba na lodi Tarpon 42 A - Lodě / hausbóty na VltavěViking 800

 Není nutné vlastnit žádný lodní kapitánský průkaz ani nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s řízením plavidel. Vše vám ochotně vysvětlíme a předvedeme. Hlavní půjčovna obytných motorových lodí je umístěna v přístavu Praha Holešovice. Tuto základní půjčovnu lodí doplňuje síť vratných přístavů v Litoměřicích, Poděbradech, Týně nad Vltavou a Týnci nad Labem. Naše půjčovny lodí jsou jako jediné v České republice zapojeny do prestižního celoevropského hausbótového uskupení FPP se sídlem ve Francii, které je garantem vysoké kvality nabízených lodních služeb.  Vzhledem k tomu, že naše flotila disponuje 48 pevnými lůžky (+ 8 přistýlek), jsme schopni realizovat i zakázky většího rozsahu pro cestovní kanceláře a firemní klientelu.

Lodě / hausbóty na VltavěLodě / hausbóty na VltavěLodě / hausbóty na Vltavě

Kapitánem lodě na Vltavě či Labi bez průkazu - jak to funguje?

Stát se kapitánem své dovolené a vyrazit lodí na netradiční plavbu po českých řekách je jednodušší, než se na první pohled zdá. Stačí si vybrat loď / hausbót z naší nabídky a rezervovat termín. Po uhrazení zálohy je loď závazně blokována. Současně od nás obdržíte příručku uživatele daného plavidla, popis vodních cest a plavebního průvodce, což je výtah nejdůležitějších lodních značek a pravidel. Po příjezdu do přístavu Vám znovu v klidu vyložíme teorii plavby s lodí, ukážeme všechny ovládací prvky lodě, poradíme užitečně fígle a samozřejmě s Vámi vyjedeme na zkušební plavbu, na které si můžete veškeré manévry s lodí vyzkoušet bez jakéhokoliv stresu pod dozorem našich kapitánů. Po přeložení věcí do lodě a zaparkování aut v areálu přístavu již nic nebrání, abyste jako nefalšovaní kormidelníci a kapitáni vyrazili vstříc novým lodním dobrodružstvím. Lodě jsou pojištěné a po celou dobu plavby pro Vás držíme asistenční službu pomoci v nesnázích. Po Vašem návratu od Vás lodě převezmeme, vyúčtujeme projeté pohonné hmoty a rádi si poslechneme Vaše bezprostřední dojmy z netradiční dovolené.

Lodě / hausbóty na VltavěViking 1000 v plavební komoře Praha Podbaba - Lodě / hausbóty na VltavěTarpon 37N krátce po opuštění přístavu Praha Holešovice v trojském plavebním kanálu v Praze - Lodě / hausbóty na Vltavě

K řízení našich lodí a hausbótů není zapotřebí žádný lodní průkaz ani zkoušky!

Jak Vltava tak i Labe nabízejí množství romantických zákoutí. Uvidíte, že i důvěrně známá místa vypadají z paluby vlastnoručně řízené lodě úplně jinak. Vydejte se na netradiční dovolenou a staňte se na několik dnů opravdovým kapitánem lodě... Lodě a hausbóty pro všechny milovníky pohodové aktivní relaxace - rekreační plavba obytnou motorovou lodí po Vltavě a Labi... Plavební mapy, plavební manuály, popisy vodních cest, asistenční lodní služba, zaškolení, pojištění lodě, pojištění storna, půjčovna jízdních kol, doplňkové služby... Půjčovny obytných motorových lodí a hausbótů společnosti SP Praha - Váš tradiční partner pohodové plavby po řekách, jezerech i mořích. Lodě jsou náš život.


TĚŠÍME SE NA VÁS - PŮJČOVNA LODÍ A HAUSBÓTŮ SP PRAHA

Kapitánem lodě / hausbótu bez průkazu či zkoušek? Samozřejmě!