• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
2.6.2017
Úmyslné porušování smluvních podmínek při pronájmu plavidel

Plavební sezóna 2017 přinesla, k naší veliké lítosti, "módu" úmyslného porušování smluvních podmínek platných při pronájmu rekreačních plavidel z půjčovny Praha Holešovice

>>
29.5.2017
Letní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i o letních prázdninách.

>>
24.5.2017
Loď Erik Pegasus prodána

Koncem května jsme se rozloučili s lodí Erik Pegasus, která působila v barvách naší společnosti od roku 2010...

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

SP Praha s.r.o., komplexní lodní služby na řece Vltavě a Labi

   Vítáme Vás v pohodovém světě rekreační plavby po řece Vltavě a Labi. Pohled na okolí z paluby lodě je úplně jiný než jste zvyklí. Fascinující, dobrodružný, originální, magický, relaxační, probouzející volání dálek. Čas strávený na řece zkrátka musíte prožít, abyste porozuměli kouzlu života na vodě. Starosti všedního dne zůstávají na břehu a čas začíná líně plynout jako okolní řeka, které nasloucháte. Nechte se unášet na vlnkách, které elegantně kloužou po její hladině. 

           Vítejte na palubě, zvedáme kotvy...

SP Praha s.r.o.Nezapomenutelné zážitky - to je plavba na lodi Tarpon 42 A - SP Praha s.r.o.Viking 800

   Můžete se stát nefalšovaným kapitánem rekreačního plavidla, absolvovat Lodní školu a získat průkaz Vůdce malého plavidla. Můžeme pro Vás připravit nezapomenutelné výletní plavby či oslavy na palubách našich privátních motorových jachet nebo i na klasických výletních lodích. Vyzkoušejte akci Kapitánem na den - bez průkazu, zkoušek či předchozích zkušeností Vám půjčíme loď na zážitkovou plavbu z Prahy do Roztok. Pokud provozujete loď vlastní, zajistíme její kvalitní servis. Půjčovna obytných motorových lodí a hausbótů - opravdu zkušeným vůdcům plavidel půjčíme i větší lodě z naší flotily na víkendové či dokonce týdenní plavby. Nejostřílenějším kapitánům půjčíme loď i pro plavbu do zahraničí. Naší doménou je dolní tok Vltavy a řeka Labe.

SP Praha s.r.o.SP Praha s.r.o.SP Praha s.r.o.

   Jak Vltava tak i Labe nabízejí množství romantických zákoutí. Uvidíte, že i důvěrně známá místa vypadají z paluby lodě úplně jinak. Vydejte se na netradiční oslavu, výletní plavbu či dokonce na celou dovolenou a staňte se na několik dnů opravdovým říčním vlkem... Lodě a hausbóty pro všechny milovníky pohodové aktivní relaxace - jedinečná plavba kajutovou motorovou lodí po Vltavě a Labi... Plavební mapy, plavební manuály, popisy vodních cest, asistenční lodní služba, zaškolení, pojištění lodě, pojištění storna, půjčovna jízdních kol, doplňkové služby... Lodní škola, kapitánské kurzy, praktické zkoušky - ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla dle platné legislativy, oslavy na lodích, výletní plavby, půjčovna obytných motorových lodí a hausbótů, lodní servis, pronájmy lodí pro účely natáčení, přívozy, vyhlídkové čluny... Lodě jsou náš život.

SP Praha s.r.o.Viking 1000 v plavební komoře Praha Podbaba - SP Praha s.r.o.Tarpon 37N krátce po opuštění přístavu Praha Holešovice v trojském plavebním kanálu v Praze - SP Praha s.r.o.

Přehled všech našich lodních služeb naleznete na webu www.sppraha.cz