• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
16.1.2018
Zimní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i během zimy.

>>
28.12.2017
Využijte možnosti úhrady našich služeb poukázkami

Víte, že pro úhradu všech našich lodních služeb můžete využít poukázky společností Sodexo, Edenred a Le Cheque Déjeuner? A to dokonce až do výše 100%!

>>
2.6.2017
Úmyslné porušování smluvních podmínek při pronájmu plavidel

Plavební sezóna 2017 přinesla, k naší veliké lítosti, "módu" úmyslného porušování smluvních podmínek platných při pronájmu rekreačních plavidel z půjčovny Praha Holešovice

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

SP Praha s.r.o., komplexní lodní služby na řece Vltavě a Labi

   Vítáme Vás v pohodovém světě plavby po řece Vltavě a Labi. Pohled na okolí z paluby lodě je úplně jiný než jste zvyklí. Fascinující, dobrodružný, originální, magický, relaxační, probouzející volání dálek. Čas strávený na řece zkrátka musíte prožít, abyste porozuměli kouzlu života na vodě. Starosti všedního dne zůstávají na břehu a čas začíná líně plynout jako okolní řeka, které nasloucháte. Nechte se unášet na vlnkách, které elegantně kloužou po její hladině. 

           Vítejte na palubě, zvedáme kotvy...

SP Praha, komplexní služby v oblasti lodní dopravy a rekreační plavby - SP Praha s.r.o.SP Praha, komplexní služby v oblasti lodní dopravy a rekreační plavby - SP Praha s.r.o.SP Praha, komplexní služby v oblasti lodní dopravy a rekreační plavby - SP Praha s.r.o.

   Můžete si pronajmout  naší největší loď Jan Plezier pro 100 osob a uspořádat na ní nezapomenutelnou firemní akci, oslavu narozenin či originální školení či firemní prezentaci. Rovněž se ale můžete stát nefalšovaným kapitánem rekreačního plavidla, půjčit si loď a vyrazit s rodinou či partou přátel na plavbu s pohodlnou kajutovou obytnou lodí. Pokud máte o plavbu hlubší zájem, absolvujte kapitánské kurzy Lodní školy a získejte průkaz Vůdce malého plavidla. Můžeme pro Vás připravit nezapomenutelné oslavy či rozlučky se svobodou na palubách našich privátních motorových jachet. Chcete si řízení lodě pouze vyzkoušet a strávit jeden hezký den na řece? Pro Vás máme připravenou zážitkovou akci Kapitánem na den - bez průkazu, zkoušek či předchozích zkušeností Vám půjčíme loď na atraktivní plavbu z Prahy do Roztok a zpět. Pokud provozujete loď vlastní, zajistíme její kvalitní servis. Opravdu zkušeným vůdcům plavidel se otevírá nabídka půjčovny rekreačních plavidel v Praze Holešovicích. Půjčíme Vám i větší lodě z naší flotily na víkendové či dokonce týdenní plavby. Nejostřílenějším kapitánům půjčíme loď i pro plavbu do zahraničí. Naší doménou je dolní tok Vltavy a řeka Labe.

Osobní motorová loď Jan Plezier (maximální kapacita 100 osob) - SP Praha s.r.o.Osobní motorová loď Jan Plezier (maximální kapacita 100 osob) - SP Praha s.r.o.Osobní motorová loď Jan Plezier (maximální kapacita 100 osob) - SP Praha s.r.o.

   Jak Vltava tak i Labe nabízejí množství romantických zákoutí. Uvidíte, že i důvěrně známá místa vypadají z paluby lodě úplně jinak. Vydejte se na netradiční firemní akci, oslavu, výletní plavbu či dokonce na celou dovolenou a staňte se i na několik dnů opravdovým říčním vlkem. Výletní plavby, rekreační lodě a hausbóty pro všechny milovníky pohodové aktivní relaxace - jedinečná plavba kajutovou motorovou lodí po Vltavě a Labi. Nabízíme rovněž plavební mapy, plavební manuály, popisy vodních cest, publikace ke zkouškám VMP, asistenční lodní službu, zaškolení, pojištění lodě, pojištění storna, půjčovnu jízdních kol, doplňkové služby... Lodní škola, kapitánské kurzy, praktické zkoušky - ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla dle platné legislativy, oslavy na lodích, výletní plavby, firemní akce na lodi, lodní servis, pronájmy lodí pro účely natáčení, přívozy, vyhlídkové čluny...

Lodě jsou zkrátka náš život :-)

Rozlučky se svobodou na motorových jachtách  - SP Praha s.r.o.SP Praha, komplexní služby v oblasti lodní dopravy a rekreační plavby - SP Praha s.r.o.Rozlučky se svobodou na privátních motorových jachtách jsou nezapomenutelným zážitkem - SP Praha s.r.o.


Přehled všech našich lodních služeb naleznete na webu www.sppraha.cz