• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
16.1.2018
Zimní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i během zimy.

>>
28.12.2017
Využijte možnosti úhrady našich služeb poukázkami

Víte, že pro úhradu všech našich lodních služeb můžete využít poukázky společností Sodexo, Edenred a Le Cheque Déjeuner? A to dokonce až do výše 100%!

>>
2.6.2017
Úmyslné porušování smluvních podmínek při pronájmu plavidel

Plavební sezóna 2017 přinesla, k naší veliké lítosti, "módu" úmyslného porušování smluvních podmínek platných při pronájmu rekreačních plavidel z půjčovny Praha Holešovice

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

Půjčovna rekreačních lodí a hausbótů Praha Holešovice

Pronájmy kompletně vybavených obytných rekreačních plavidel pro 2 - 12 osob na Vltavě (Labi)

   V případě, že máte s vedením plavidel předchozí zkušenosti, můžete využít služeb naší půjčovny obytných motorových lodí a prožít skvělou dovolenou na palubě vlastnoručně řízeného plavidla. Jsme největší půjčovnou motorových lodí na dolním toku řeky Vltavy a na Labi a zároveň jedinou takovouto půjčovnou působící v Praze. Některé z našich lodí můžete výjimečně řídit i bez průkazu způsobilosti k vedení plavidel (průkazu VMP). Pozor však, že se nejedná o pouhou "turistickou atrakci", při které se nemůže nic stát. Stanete se opravdovým kapitánem rekreační lodě se všemi povinnostmi a odpovědností, kterou s sebou tato pozice přináší. Budete se pohybovat ve skutečném "ostrém" lodním provozu, budete potkávat osobní i nákladní lodě a je pochopitelné, že musíte bezpodmínečně dodržovat veškerá pravidla, která určuje Vyhláška č. 67/2015 Sb., o pravidelch plavebního provozu.

Pokud nemáte žádné zkušenosti s vedením plavidel, zkuste absolvovat Lodní školu nebo vyzkoušet bezprůkazovou zážitkovou plavbu Kapitánem na den... Pro každého milovníka plavby a pohody na vodě máme připravené jedinečné zážitky :-)

   Předem upozorňujeme, že úhrada pronájmu není jedinou podmínkou předávky plavidla zákazníkovi. Druhou, neméně důležitou podmínkou, je nutnost bezpečného zvládnutí techniky plavby klientem a znalost legislativy platné v lodním provozu na vodních cestách České republiky. Zkrátka musíte s lodí umět a musíte znát předpisy. Pokud zákazník nesplňuje tyto podmínky, může loď užívat k bydlení, ale nebude mu umožněno vyplutí z přístavu.

V případě pronájmu plavidla budete účastníky ostrého lodního provozu s plnou odpovědností za životy i zdraví posádky, jakožto i za případné hmotné škody na lodi - SP Praha s.r.o.V případě pronájmu plavidla budete účastníky ostrého lodního provozu s plnou odpovědností za životy i zdraví posádky, jakožto i za případné hmotné škody na lodi - SP Praha s.r.o.V případě pronájmu plavidla budete účastníky ostrého lodního provozu s plnou odpovědností za životy i zdraví posádky, jakožto i za případné hmotné škody na lodi - SP Praha s.r.o.

Charterová flotila půjčovny lodí disponuje následujícími typy plavidel:

Tarpon 42A (10-12 osob)

Tarpon 42A, největší charterové plavidlo v ČR.  Lodě známé modelové řady Tarpon brázdí vodní cesty Francie, Belgie, Holandska i Německa. Vysokou oblibu získala plavidla Tarpon především díky svému velice praktickému vnitřnímu uspořádání, prostornosti, bohaté základní výbavě a dobré ovladatelnosti. Řídit můžete jak z venkovního, tak i z vnitřního stanoviště... Velikost lodě vás po uchopení kormidla zcela očaruje. Opravdový křižník pro opravdové kapitány!

Výbava plavidla: 4x oddělená kajuta, společenská místnost, kompletně zařízená kuchyňka s LED osvětlením, 2x elektrické WC, 2x sprcha, 4x umyvadlo, nezávislé topení s termostatem, sporák, trouba, mikrovlnná trouba (v činnosti pouze při připojení plavidla na 220V), lednice s mrazákem, rádio + MP3 (FM tuner, USB, SD/MMC, Line-In cinch), prostorná letní paluba se zahradním nábytkem, dvě řídící stanoviště (vnitřní / vnější), přední boční šroub (dokormidlovací zařízení pro snadnější manévrování v úzkých místech), kompas, automobilová zásuvka 12V, břehová přípojka 220V (+ vnitřní rozvod 220V)

Technické parametry: délka 13,7m, šířka 4,3m, ponor 1m, motor stabilní lodní turbodiesel Nanni o výkonu 80kW, objem nádrže na pitnou vodu 950l, objem palivové nádrže 420l, plynové zásobníky 2x 10kg, maximální obsaditelnost dle lodního osvědčení 12 osob 

Ostatní: vyúčtování spotřebovaných pohonných hmot, provozních kapalin a ostatních provozních nákladů vztažených k chodu motoru proběhne souhrnně na konci pronájmu pomocí tzv. motohodin. Cena za jednu motohodinu je stanovena na 270,- Kč. Během výpůjčky plavidla není nutné pohonné hmoty doplňovat. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Vratná kauce (spoluúčast na pojištění lodě) 20 000,- Kč. Předchozí zkušenosti s řízením lodí NUTNÉ!

Dislokace plavidla, časy předávek: domovským přístavem plavidla Tarpon 42A je Praha. Loď umožňuje plavby překrásnými vltavskými a labskými scenériemi, vždy však s návratem zpět do Prahy. Délka pronájmu i nástupní den libovolný. První den se loď předává v době 16-19 hodin, poslední den pronájmu v 9 hodin ráno. Jednodenní pronájmy plavidla jsou možné pouze s doprovodem našeho profesionálního kapitána.

On-line objednávky plavidla nejsou momentálně podporované, objednávejte prosím e-mailem sppraha@sppraha.cz

Počet lůžek: 10 Počet přistýlek: 2 Bezdrátový internet Sprcha WC Lednice Ústřední topení Kuchyňka Domácí mazlíčci Terasa Mikrovlnná trouba

Tarpon 37N (7-9 osob)

Loď Tarpon 37N je v České republice ojedinělým strojem. Plavidlo rozšířilo řady naší flotily v roce 2010 a v podstatě poprvé přineslo na české vodní toky evropský standard rekreační plavby. Lodě Tarpon charakterizuje jednotný design evokující námořní motorové jachty. Loď Tarpon disponuje dvojicí sprch a toalet, řadou umyvadel v kajutách, prostornou letní palubou se zahradním nábytkem jako stvořenou pro opalování nebo dostatečně dimenzovanou lednicí s mrazákem. Vysokou oblibu získala francouzská plavidla Tarpon (vyrábějí se v loděnicích v Burgundsku) především díky svému velice praktickému vnitřnímu uspořádání, prostornosti, bohaté základní výbavě a dobré ovladatelnosti. Řídit můžete jak z venkovního, tak i z vnitřního stanoviště... Opravdový křižník pro opravdové kapitány!

Výbava plavidla: 3x oddělená kajuta, společenská místnost, kompletně zařízená kuchyňka, 2x elektrické WC, 2x sprcha, 3x umyvadlo, nezávislé topení s termostatem, sporák, trouba, mikrovlnná trouba (v činnosti pouze při připojení plavidla na břehovou přípojku 220V), lednice s mrazákem, rádio + CD / MP3, prostorná letní paluba se zahradním nábytkem, dvě řídící stanoviště (vnitřní / vnější), přední boční šroub (dokormidlovací zařízení pro snadnější manévrování v úzkých místech), automobilová zásuvka 12V, břehová přípojka 220V (+ vnitřní rozvod 220V)

Technické parametry: délka 11,5m, šířka 4m, ponor 1m, motor stabilní lodní diesel Kubota o výkonu 45kW, objem nádrže na pitnou vodu 850l, objem palivové nádrže 350l, plynové zásobníky 2x 10kg, maximální obsaditelnost dle lodního osvědčení (denní vyjížďky) 12 osob 

Ostatní: vyúčtování spotřebovaných pohonných hmot, provozních kapalin a ostatních provozních nákladů vztažených k chodu motoru proběhne souhrnně na konci pronájmu pomocí tzv. motohodin. Cena za jednu motohodinu je stanovena na 230,- Kč. Během výpůjčky plavidla není nutné pohonné hmoty doplňovat. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Vratná kauce (spoluúčast na pojištění lodě) 20 000,- Kč. Předchozí zkušenosti s řízením lodí NUTNÉ!

Dislokace plavidla, časy předávek: domovským přístavem lodě Tarpon 37N je Praha. Plavidlo umožňuje kromě základního režimu plaveb Praha / Praha též jednosměrné plavby Praha - Poděbrady a opačně. V případě plaveb Praha / Praha je délka pronájmu i nástupní den libovolný, v případě jednosměrné plavby do / z Poděbrad je nástupním dnem sobota a délka pronájmu týden (event. násobky týdnů). První den se loď předává v době 16-19 hodin, poslední den pronájmu v 9 hodin ráno. Jednodenní pronájmy plavidla jsou možné pouze s doprovodem našeho profesionálního kapitána.

On-line objednávky plavidla nejsou momentálně podporované, objednávejte prosím e-mailem sppraha@sppraha.cz

Počet lůžek: 7 Počet přistýlek: 2 Bezdrátový internet Sprcha WC Lednice Ústřední topení Kuchyňka Domácí mazlíčci Terasa Mikrovlnná trouba

Viking 1000 (4-6 osob)

Loď Viking 1000 je velice komfortní a pohodlné plavidlo klasické konstrukce s všestranným využitím. Plavidlo vyrobené britskou loděnicí Viking Mouldings je určeno zákazníkům preferujícím velkorysý prostor a soukromí. Každý centimetr vnitřku je důmyslně využitý, celkový design vyniká specifickou britskou elegancí. Rukopis zkušených ostrovních konstruktérů vepsal lodím do vínku velice solidní nautické vlastnosti. V nabídce jsou dvě zcela identická plavidla "Oldřiška" a "Kristian" ze stejné výrobní série.

Jedinečná loď v ČR - každá kajuta má své vlastní WC a sprchu (s vlastním vchodem z kajuty), při obsazení 4 osobami pak loď nabízí královský prostor pro vaše toulky po českých řekách. Zdvojené řídící stanoviště ještě umocňuje zážitky z pohodové plavby. Dvojice oddělených prostorných dvoulůžkových kajut, další dvě menší lůžka lze případně potřeby vytvořit ve středním salónu (spuštěním desky stolu se tato propojí se sedačkou).

Výbava plavidla: 2x oddělená kajuta, společenská místnost, kompletně zařízená kuchyňka, 2x WC, 2x sprcha, nezávislé topení s termostatem, sporák, trouba, mikrovlnná trouba (v činnosti pouze při připojení plavidla na břehovou přípojku 220V), menší lednice, rádio + CD / MP3, prostorná letní paluba, dvě řídící stanoviště (vnitřní / vnější), sonar Garmin s rychlým vykreslováním profilu dna, automobilová zásuvka 12V, břehová přípojka 220V (+ vnitřní rozvod 220V)

Technické parametry: délka 10m, šířka 3,75m, ponor 0,9m, motor stabilní lodní diesel Betamarine o výkonu 30 kW, objem nádrže na pitnou vodu 350l, objem palivové nádrže 160l, plynové zásobníky 2x 10kg, maximální obsaditelnost dle lodního osvědčení 6 osob 

Ostatní: vyúčtování spotřebovaných pohonných hmot, provozních kapalin a ostatních provozních nákladů vztažených k chodu motoru proběhne souhrnně na konci pronájmu pomocí tzv. motohodin. Během výpůjčky plavidla není nutné pohonné hmoty doplňovat. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Cena za jednu motohodinu je stanovena na 170,- Kč. Vratná kauce (spoluúčast na pojištění lodě) 14 000,- Kč. Předchozí zkušenosti s řízením lodí NUTNÉ!

Dislokace plavidla, časy předávek: domovským přístavem lodí Viking 1000 je Praha. Plavidla po předchozím odsouhlasení umožňují kromě základního režimu plaveb Praha / Praha též jednosměrné plavby Praha - Poděbrady a opačně. V případě plaveb Praha / Praha je délka pronájmu i nástupní den libovolný, v případě jednosměrné plavby do / z Poděbrad je nástupním dnem sobota a délka pronájmu týden (event. násobky týdnů). První den se loď předává v době 16-19 hodin, poslední den pronájmu v 9 hodin ráno.

On-line objednávky plavidla nejsou momentálně podporované, objednávejte prosím e-mailem sppraha@sppraha.cz


Počet lůžek: 4 Počet přistýlek: 2 Bezdrátový internet Sprcha WC Lednice Ústřední topení Kuchyňka Domácí mazlíčci Terasa Mikrovlnná trouba

Viking 800 (4-5 osob + dítě)

Elegantní lodě modelové řady Viking 800 pochází z produkce britské loděnice Viking Mouldings. Výrobní program loděnice zahrnuje pět základních řad s nespočtem dílčích mezitypů. Lodě Viking lze najít jak u evropských charterových společností, tak i u soukromých majitelů. Existuje dokonce klub příznivců a majitelů lodí Viking, který pořádá pravidelná setkání fanoušků. Se stejnými loděmi se můžete setkat na řekách, kanálech a jezerech prakticky po celé Evropě. Plavidlo charakterizuje slušná ovladatelnost, velice pohodlný posez na kapitánském můstku, bohatá základní výbava a velice elegantní design.

Loď Viking 800 patří mezi menší lodě naší flotily. Disponuje dvojicí dvoulůžkových kajut. Přední kajuta je prostornější s běžnou stojnou výškou, kajuta zadní je spíše ležením ve spodním patře pod řídícím stanovištěm s průzorem na horní palubu a sníženou výškou. Ideální pro rodinu s jedním nebo se dvěmi dětmi (2 + 2), v případě obsazení pouze dospělými je optimální obsazení pro zachování maximálního komfortu 2-3 osoby. Naopak, při skromnosti lze vytvořit další dvě lůžka spuštěním stolu ve středním salónu a využitím lavice v horní kormidelně, nicméně úprava pro spaní 6 osob je spíše nouzové řešení bez zachování běžných standardů.

Výbava plavidla: 2x oddělená kajuta (zadní se sníženou výškou), společenský střední salón s posezením, kompletně zařízená kuchyňka, WC, sprcha, nezávislé topení s termostatem, sporák, malá lednice, rádio + CD / MP3, řídící stanoviště v provedení "kabrio", automobilová zásuvka 12V, břehová přípojka 220V, solární panel pro zlepšení dobíjecí charakteristiky.

Technické parametry: délka 8m, šířka 2,6m, ponor 0,75m, motor závěsný benzinový čtyřtakt Honda o výkonu 25 koní, objem nádrže na pitnou vodu 200l, palivové nádrže 4x 25l, plynové zásobníky 2x 2kg, maximální obsaditelnost pro denní vyjížďku dle lodního osvědčení 8 osob

Ostatní: vyúčtování spotřebovaných pohonných hmot, provozních kapalin a ostatních provozních nákladů vztažených k chodu motoru proběhne souhrnně na konci pronájmu pomocí tzv. motohodin. Během výpůjčky plavidla není nutné pohonné hmoty doplňovat. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Cena za jednu motohodinu je stanovena na 195,- Kč. Vratná kauce (spoluúčast na pojištění lodě) 14 000,- Kč. Předchozí zkušenosti s řízením lodí NUTNÉ!

Dislokace plavidla, časy předávek: domovským přístavem lodě Viking 800 je Praha. Plavidlo umožňuje kromě základního režimu plaveb Praha / Praha též jednosměrné plavby Praha - Poděbrady, Praha - Litoměřice, Praha - Týnec nad Labem, Praha - Týn nad Vltavou a opačně.  V případě plaveb Praha / Praha je délka pronájmu i nástupní den libovolný, v případě jednosměrných plaveb (vyjma plavby do Týna nad Vltavou) je nástupním dnem úterý a délka pronájmu týden (event. násobky týdnů). Při dálkové plavbě do Týna nad Vltavou je délka pronájmu 14 dní, nástupní den úterý. V případě extrémního sucha může být plavba Praha - Týn nad Vltavou nerealizovatelná. První den se loď předává v době 16-19 hodin, poslední den pronájmu v 9 hodin ráno. Plavidlo je však PŘEDNOSTNĚ určeno pro dálkové plavby do Německa a Holandska (viz sekce Dálkové plavby) a vnitrostátní provoz představuje pouze okrajový doplněk k vytížení případných volných termínů.

On-line objednávky plavidla nejsou momentálně podporované, orientační poptávka e-mailem sppraha@sppraha.cz

Počet lůžek: 4 Počet přistýlek: 2 Bezdrátový internet Sprcha WC Lednice Ústřední topení Kuchyňka Domácí mazlíčci

Patricia (2-5 osob)

Brekken 750 "Patricia / Sjans" - robusní ocelový stroj osvědčené modelové řady Brekken 750 je rozšířen především na holandských vodních cestách. Klasická koncepce plavidla evokuje to nejlepší z tradic říční plavby. Loď nabízí solidní komfort cestování, díky němuž můžete naplno vychutnávat veškeré krásy, které tento způsob netradiční aktivní dovolené nabízí. Lodě Brekken stály u zrodu naší půjčovny a mají tak v řadách naší flotily vážené místo. Ideální pro 2 cestovatele + dítě, při skromnosti lze vytvořit spaní pro  nebo až 4 osoby. Vítejte na palubě lodě s neopakovatelným kouzlem.

Výbava plavidla: společenská místnost s kuchyňkou a předním dvoulůžkem ve špici + vyvýšená kormidelna s dlouhou lavicí využitelnou jako lůžko, základní kuchyňka, WC, malá vnitřní sprcha, vnější sprcha (na zádi plavidla), teplovodní topení s klasickým radiátorem v salónu, dvouplotýnkový plynový vařič umístěný na řídícím vyvýšeném stanovišti, malá lednice, rádio + CD / MP3, řídící stanoviště v provedení "polokabrio", automobilová zásuvka 12V

Technické parametry: délka 7,5m, šířka 2,8m, ponor 0,85m, stabilní lodní dieselový motor Mitsubishi o výkonu 25 kW, objem nádrže na pitnou vodu 100l, palivová nádrž 100l, plynový zásobník 10kg, maximální obsaditelnost dle lodního osvědčení (pro denní vyjížďky) 6 osob

Ostatní: plavidla Brekken 750 jsou v roce 2017 přednostně určena pro zážitkové jednodenní plavby Praha Holešovice - Roztoky a zpět. Ve zbývajících volných dnech je lze eventuelně pronajmout i na plavby trvající 2 dny. Delší pronájmy nejsou možné. Vyúčtování spotřebovaných pohonných hmot, provozních kapalin a ostatních provozních nákladů vztažených k chodu motoru proběhne souhrnně na konci pronájmu pomocí tzv. motohodin. Během výpůjčky plavidla není nutné pohonné hmoty doplňovat. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Cena za jednu motohodinu je stanovena na 160,- Kč. Vratná kauce (spoluúčast na pojištění lodě) 12 000,- Kč.

Dislokace plavidla, časy předávek: domovským přístavem lodě Patricia Sjans je přístav Praha Holešovice. Plavidlo neumožňuje jednosměrnou plavbu, začátek i konec cesty je vždy v Praze Holešovicích. V případě plaveb Praha - Roztoky je nástup na loď v 9:30 hodin dopoledne, konec plavby v 16:30 hodin. Při delším pronájmu se loď předává první den v době 9-10 hodin, druhý den se loď odevzdává v 16:30 hodin.

On-line objednávky plavidla nejsou momentálně podporované, orientační poptávka e-mailem sppraha@sppraha.cz

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 3 Bezdrátový internet Sprcha WC Lednice Ústřední topení Kuchyňka Domácí mazlíčci

Výletní člun Vilda I.

Výletní zastřešený člun Vilda I.: jednoduchá cesta k oživení vaší kulturní nebo společenské akce – vinobraní, poutě, městské oslavy, firemní prezentace, veletrhy, koncerty, festivaly, soukromé oslavy, svatby, dočasné účelové přívozy… Loď pronajímáme včetně kapitána.

Vaší akci můžeme ozvláštnit krátkými výletními plavbami na otevřeném člunu Vilda I. pro 12 osob. Vhodné pro různé městské oslavy, vinobraní, festivaly, poutě, předváděcí akce, zkrátka všude tam, kde je potřeba vytvořit poutavý doprovodný program.

Nejsme omezeni pouze tradičními vodními cestami s běžnou plavbou. Výletní člun přivezeme na návěsu kamkoliv kde není zakázána plavba se spalovacím motorem - stačí nám pouze cca 80 cm hloubky, možnost složení lodě (sjezd do vody nebo jeřábová manipulace) a minimálně kilometr dlouhý úsek vodní plochy.

Základní cena za pronájem plavidla: první hodina 3700,- Kč, každá další hodina 1600,- Kč. K základní ceně je třeba připočítat náklady na přístavbu lodě.

Technické parametry:
Délka 6,35m, šířka 2,1m, maximální obsaditelnost 12 osob, boční výška 0,9m, ponor 0,4m, elektrické osvětlení (možnost nočních plaveb), boční úschovní boxy, nástupní schůdek. Plavidlo je určeno pro dopravu osob, nelze pronajmout bez kvalifikovaného kapitána, nelze řídit bez odpovídajícího oprávnění. V roce 2016 byla loď remotorizována, zvětšena plocha pro cestující a upraveno sezení, které je nyní mnohem pohodlnější.

On-line objednávky plavidla nejsou podporované, orientační poptávku prosíme e-mailem sppraha@sppraha.cz

Počet lůžek: 11

Escape (4-6 osob)

Loď Escape je klasickým ocelovým strojem holandské konstrukce, který nabízí solidní pohodlí čtyřem až šesti cestovatelům. Nouzově lze loď obsadit až 8 osobami, je však třeba zohlednit snížený komfort pobytu. Plavidlo modelové řady Bejakruiser je velice rozšířenou lodí zejména na holandských kanálech a jezerech, podobné lodě však běžně naleznete i na vnitrozemských vodních cestách Německa či Belgie. 

Výbava plavidla: zadní kajuta s dvoulůžkem, společenská místnost, přední kajuta s dvoulůžkem a rozkládací sedačkou, kterou lze přeměnit v další dvě lůžka. Samozřejmostí je zařízená kuchyňka, elektrické WC, tekoucí teplá i studená voda, venkovní sprcha, nezávislé topení s termostatem, sporák, lednice, automobilová zásuvka 12V...

Technické parametry: délka 9,8m, šířka 3,2m, ponor 0,9m, motor stabilní lodní diesel, objem nádrže na pitnou vodu 200l, objem palivové nádrže 300l, plynový zásobník 10kg, maximální obsaditelnost dle lodního osvědčení 12 osob (denní vyjížďky)

Ostatní:
Vyúčtování spotřebovaných pohonných hmot, provozních kapalin a ostatních provozních nákladů vztažených k chodu motoru proběhne souhrnně na konci pronájmu pomocí tzv. motohodin. Cena za jednu motohodinu je stanovena na 210,- Kč. Během výpůjčky plavidla není nutné pohonné hmoty doplňovat. Loď je vybavena počítadlem motohodin. Vratná kauce (spoluúčast na pojištění lodě) 10 000,- Kč.

Dislokace plavidla, časy předávek:
Domovským přístavem lodě Escape je Brandýs nad Labem. Plavidlo umožňuje pouze základní režim plaveb Brandýs / Brandýs. První den se loď předává v době 18-19 hodin, poslední den pronájmu v 16 hodin.

Ceník:
Pro plavidlo Escape platí speciální ceník a dny předávek: duben, květen 17 000 / 10 000,- Kč, červen, září, říjen 17 500 / 10 500,- Kč, červenec, srpen 19 000 / 11 300,- Kč (první, vyšší cena před lomítkem, vyjadřuje cenu za týdenní pronájem, druhá, nižší cena za lomítkem, vyjadřuje cenu za minitýden nebo víkend). Týden = neděle až neděle, minitýden = neděle až čtvrtek, víkend = čtvrtek až neděle.

Počet lůžek: 4 Počet přistýlek: 2 WC Lednice Ústřední topení Terasa