• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
13.2.2018
Kniha Vůdce malého plavidla 2018 je zde

Nová kniha Lodní školy s názvem Vůdce malého plavidla 2018, nově rozšířená o kompletní znění Pravidel plavebního provozu, právě v prodeji!

>>
30.1.2018
Tarponi jdou do důchodu...

Po osmi letech vyřazujeme z naší charterové nabídky plavidla Tarpon 42 a Tarpon 37. Z kraje roku 2018 se s nimi můžete setkat již pouze jako s výcvikovými plavidly Lodní školy, v průběhu jara 2018 budou z provozu vyřazena nadobro... 

>>
16.1.2018
Zimní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i během zimy.

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

Klientská sekce, pravidla plavebního provozu, manuály ke stažení

Tato klientská složka je určena výhradně našim zákazníkům. Po přihlášení zde naleznete ke stažení veškeré dokumenty potřebné k bezpečné plavbě po Vltavě a Labi jakož i veškeré ostatní dokumenty související s provozem rekreačních lodí. Plavební průvodce - manuál (značky, bóje, pravidla provozu), Vyhláška č. 67/2015 Sb., o pravidlech plavebního provozu, popis vltavské a labské vodní cesty, Provozní řády, plavební mapy, uživatelské příručky atd.

PŘI PŘEBÍRÁNÍ PLAVIDLA BUDTETE ZE ZÁKLADNÍCH USTANOVENÍ PLAVEBNÍCH PŘEDPISŮ PŘEZKOUŠENI

Pro přihlášení klikněte na následující odkaz, v novém okně se vám otevře vstup vytvořený na našem sesterském webu Dovolená s lodí.cz. Jako uživatelské jméno uveďte svůj e-mail, kterým s námi komunikujete, heslo vám bylo přiděleno při objednávce nebo vám bude zasláno v průběhu měsíce března (u objednávek uzavřených od září do února)


VSTUP DO LODNÍ KLIENTSKÉ SLOŽKY

 

Pokud máte s přihlášením nebo stahováním problémy, kontaktujte nás prosím e-mailem

 

SP Praha - půjčovna plavidel

 

Vltava s lodí - váš tradiční charterový partner