• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
2.6.2017
Úmyslné porušování smluvních podmínek při pronájmu plavidel

Plavební sezóna 2017 přinesla, k naší veliké lítosti, "módu" úmyslného porušování smluvních podmínek platných při pronájmu rekreačních plavidel z půjčovny Praha Holešovice

>>
29.5.2017
Letní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i o letních prázdninách.

>>
24.5.2017
Loď Erik Pegasus prodána

Koncem května jsme se rozloučili s lodí Erik Pegasus, která působila v barvách naší společnosti od roku 2010...

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

Rozlučky se svobodou, narozeninové plavby, firemní akce na lodích

Uvažujete o neobyčejné oslavě, která přinese spoustu nezapomenutelných okamžiků? Zkuste oslavu na privátní lodi, motorové jachtě, na jejíž palubě naleznete příjemné soukromí a dokonalé pohodlí. Výjimečnost prostředí podtrhuje maximální výbava lodí, toalety, kuchyně, vytápěné interiéry i letní paluby...

Oslavy na lodích společnosti SP Praha s.r.o., jedinečné a nezapomenutelné zážitky - SP Praha s.r.o.Oslavy na lodích společnosti SP Praha s.r.o., jedinečné a nezapomenutelné zážitky - SP Praha s.r.o.Oslavy na lodích společnosti SP Praha s.r.o., jedinečné a nezapomenutelné zážitky - SP Praha s.r.o.

Rozlučky se svobodou, dětské oslavy, narozeninové plavby, firemní akce, využití našich plavidel jako originálního prostředí pro vaše akce je široké. Lodě jsou kompletně vybavené, vytápěné, s nabídkou kvalitního cateringu. Samozřejmostí je profesionální posádka a možnost vyzkoušet si řízení lodě na vlastní kůži. Neomezujeme se pouze na hlavní město Prahu, lodě přistavíme do kteréhokoliv místa na splavném úseku řeky Vltavy, Labe a na Baťově kanálu.

Rozlučky se svobodou na privátních motorových jachtách - SP Praha s.r.o.Rozlučky se svobodou na privátních motorových jachtách - SP Praha s.r.o.Oslavy na lodích - SP Praha s.r.o.

Termíny, ceny, objednávky: 

Plujeme nepřetržitě po dobu celého roku. Čas vyplutí zcela libovolně, čas návratu nejpozději ve 23:30 hodin

Cena pronájmu: základní cena 2 500,- Kč / hodina plavby pro 2-4 osoby, 3 333,- Kč pro 5 - 12 osob (cena včetně DPH zahrnuje i parkování automobilů v areálu přístavu po dobu plavby)                                                     

Podrobný ceník, nabídky cateringu, aktuální slevy či předpřipravené trasy naleznete na samostatném webu.

Samostatný web Oslavy na lodi: www.oslavynalodi.cz

Facebookový profil:  SP Praha na Facebooku

Objednávky a dotazy: rezervace@oslavynalodi.cz  nebo na tel.č.: 281 932 666

Oslavy, narozeninové párty, rozlučky se svobodou na lodích společnosti SP Praha - SP Praha s.r.o.Oslavy, narozeninové párty, rozlučky se svobodou na lodích společnosti SP Praha - SP Praha s.r.o.Oslavy, narozeninové párty, rozlučky se svobodou na lodích společnosti SP Praha - SP Praha s.r.o.

Navštivte samostatný web:  www.oslavynalodi.cz