• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
13.2.2018
Kniha Vůdce malého plavidla 2018 je zde

Nová kniha Lodní školy s názvem Vůdce malého plavidla 2018, nově rozšířená o kompletní znění Pravidel plavebního provozu, právě v prodeji!

>>
30.1.2018
Tarponi jdou do důchodu...

Po osmi letech vyřazujeme z naší charterové nabídky plavidla Tarpon 42 a Tarpon 37. Z kraje roku 2018 se s nimi můžete setkat již pouze jako s výcvikovými plavidly Lodní školy, v průběhu jara 2018 budou z provozu vyřazena nadobro... 

>>
16.1.2018
Zimní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i během zimy.

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

Rozlučky se svobodou, narozeninové plavby, firemní akce na lodích

Uvažujete o neobyčejné oslavě, která přinese spoustu nezapomenutelných okamžiků? Zkuste oslavu na privátní lodi, motorové jachtě, na jejíž palubě naleznete příjemné soukromí a dokonalé pohodlí. Výjimečnost prostředí podtrhuje maximální výbava lodí, toalety, kuchyně, vytápěné interiéry i letní paluby...

Jedinečné a nezapomenutelné jsou oslavy na párty lodích společnosti SP Praha  - SP Praha s.r.o.Jedinečné a nezapomenutelné jsou oslavy na párty lodích společnosti SP Praha - SP Praha s.r.o.Oslavy na lodích společnosti SP Praha s.r.o., jedinečné a nezapomenutelné zážitky - SP Praha s.r.o.

Rozlučky se svobodou, dětské oslavy, narozeninové plavby, firemní akce, využití našich plavidel jako originálního prostředí pro vaše akce je široké. Lodě jsou kompletně vybavené, vytápěné, s nabídkou kvalitního cateringu. Samozřejmostí je profesionální posádka a možnost vyzkoušet si řízení lodě na vlastní kůži. Neomezujeme se pouze na hlavní město Prahu, lodě přistavíme do kteréhokoliv místa na splavném úseku řeky Vltavy, Labe a na Baťově kanálu.

Rozlučky se svobodou na privátních motorových jachtách - SP Praha s.r.o.Oslavy na lodích společnosti SP Praha s.r.o., jedinečné a nezapomenutelné zážitky - SP Praha s.r.o.Oslavy, narozeninové párty, rozlučky se svobodou na lodích společnosti SP Praha - SP Praha s.r.o.

Termíny, ceny, objednávky: 

Plujeme nepřetržitě po dobu celého roku. Čas vyplutí zcela libovolně, čas návratu nejpozději ve 23:00 hodin

Cena pronájmu: základní cena 2 500,- Kč / hodina plavby pro 2-4 osoby, 3 333,- Kč pro 5 - 12 osob (cena včetně DPH zahrnuje i parkování automobilů v areálu přístavu po dobu plavby)                                                     

Podrobný ceník, nabídky cateringu, fotogalerii či předpřipravené trasy naleznete na samostatném webu Oslavy na lodi.cz

Samostatný web Oslavy na lodi: www.oslavynalodi.cz

Facebookový profil:  SP Praha na Facebooku

Objednávky a dotazy: rezervace@oslavynalodi.cz  nebo na tel.č.: 281 932 666

Rozlučky se svobodou, oslavy narozenin, párty na lodi, oslavy na lodí celoročně s lodní společností SP Praha - SP Praha s.r.o.Rozlučky se svobodou, oslavy narozenin, párty na lodi, oslavy na lodí celoročně s lodní společností SP Praha - SP Praha s.r.o.Rozlučky se svobodou, oslavy narozenin, párty na lodi, oslavy na lodí celoročně s lodní společností SP Praha - SP Praha s.r.o.

Navštivte samostatný web:  www.oslavynalodi.cz