• Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
  • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
13.2.2018
Kniha Vůdce malého plavidla 2018 je zde

Nová kniha Lodní školy s názvem Vůdce malého plavidla 2018, nově rozšířená o kompletní znění Pravidel plavebního provozu, právě v prodeji!

>>
30.1.2018
Tarponi jdou do důchodu...

Po osmi letech vyřazujeme z naší charterové nabídky plavidla Tarpon 42 a Tarpon 37. Z kraje roku 2018 se s nimi můžete setkat již pouze jako s výcvikovými plavidly Lodní školy, v průběhu jara 2018 budou z provozu vyřazena nadobro... 

>>
16.1.2018
Zimní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i během zimy.

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

Plavební mapy Vltavy a Labe

Plavební mapy jsou nezbytnou pomůckou, bez které se bezpečně plout nedá. Není nutné si je při pronájmu našich plavidel kupovat předem, k dispozici jsou na každé lodi jako součást základní palubní dokumentace. Jedná se o poměrně obsáhlé publikace vytištěné na kvalitním  papíru. Mapa Vltavy je přizpůsobena potřebám rekreační plavby, mapa Labe je pak ve dvou částech primárně určena profesionálním vůdcům velkých plavidel.

Objednat uvedené publikace "na dobírku" je možné níže, objednávky vyřizujeme obratem, neboť veškeré zboží máme skladem.

Plavební mapa Vltavy:

Speciální plavební mapa pro rekreační plavbu popisuje na 84 stranách všechny splavné i právě splavňované úseky této řeky od Mělníka až po České Budějovice. Samostanou kapitolou je nádrž Lipno s vyznačení hloubek. Mapa obsahuje vlastní popis vltavské vodní cesty, pokyny pro plavbu ve smyslu platných zákonů, vyhlášek a Řádu plavební bezpečnosti a vysvětlivky nejpoužívanějších plavebních znaků.
Měřítko 1:15 000, 2. aktualizované vydání. Cena 450 Kč včetně DPH

Plavební mapa Labe:

Podrobně zpracovaná plavební mapa (1:5000) nejnovějšího vydání pro řeku Labe je rozdělena do dvou dílů. První díl popisuje úsek řeky od státní hranice s Německem po Mělník, druhý díl pak úsek Mělník - Chvaletice. Vydala Státní plavební správa. Mimo mapovou část obsahuje i přehled břehových plavebních znaků, seznam mostů a lávek včetně fotografií a seznam plavebních komor. Mapa je původně určena profesionálním kapitánům, velice solidní informační hodnotu však poskytuje i amatérským vůdcům malých plavidel

Cena prvního dílu Hřensko - Mělník: 475,- Kč včetně DPH  Vyprodáno, není k dispozici ani u našich dodavatelů
Cena druhého dílu Mělník - Chvaletice: 475,- Kč včetně DPH  Vyprodáno, není k dispozici ani u našich dodavatelů

Prodej map, čepic, námořnických triček

 

Kapitánská čepice

Kapitánská čepice pro všechny nefalšované říční vlky kterým učarovalo kouzlo dálek a kormidelní kolo :) Co sbalit na dovolenou trávenou na palubě lodě? Pruhovaná trička, dýmku, dalekohled a kapitánskou čepici! Sympatická forma recese odrážející nadhled a pohodovou atmosféru poklidné plavby. Čepice španělské firmy Fiestas mají univerzální velikost.
Cena: 280,- Kč včetně DPH

Námořnická trička

Oblíbené námořnické tričko v klasickém modro-bílém provedení pro všechny nadšené milovníky lodní romantiky. Ideální doplněk pro vaši hausbótovou dovolenou. Velikosti: S, M, L, XL, XXL... Dodejte vaší plavbě tu správnou námořnickou atmosféru. Doporučujeme kombinovat s kapitánskou čepicí.
Cena: 175,- Kč včetně DPH

Vltava s lodí - obchůdek: mapy, čepice, trička

 Ke každé objednávce je účtováno poštovné a balné ve výši 145,- Kč (zaslání Českou poštou na dobírku)

 

Objednávka:

Zkontrolujte prosím uvedené údaje a stisknutím tlačítka „Odeslat objednávku do systému“ objednávku odešlete. Obchodní podmínky internetového miniobchodu Vltava s lodí.cz naleznete zde. Provozuje SP Praha s.r.o., IČ: 26714591

Fotogalerie