• Vltava s lodí - pronájem lodí
 • Vltava s lodí - pronájem lodí
 • Vltava s lodí - pronájem lodí
 • Vltava s lodí - pronájem lodí
 • Vltava s lodí - pronájem lodí
 • Vltava s lodí - pronájem lodí
Novinky
13.2.2018
Kniha Vůdce malého plavidla 2018 je zde

Nová kniha Lodní školy s názvem Vůdce malého plavidla 2018, nově rozšířená o kompletní znění Pravidel plavebního provozu, právě v prodeji!

>>
30.1.2018
Tarponi jdou do důchodu...

Po osmi letech vyřazujeme z naší charterové nabídky plavidla Tarpon 42 a Tarpon 37. Z kraje roku 2018 se s nimi můžete setkat již pouze jako s výcvikovými plavidly Lodní školy, v průběhu jara 2018 budou z provozu vyřazena nadobro... 

>>
16.1.2018
Zimní kurzy Lodní školy

Všem zájemcům o dovolenou s lodí, říční turistiku a plavbu nabízíme oblíbené kapitánské kurzy Vůdců malých plavidel (VMP) i během zimy.

>>
Rychlý kontakt
SP Praha s.r.o, komplexní lodní služby
Komunardů 43
Praha, 170 00


+420 281932666, +420 281930708
Rezervace

Pronájem osobní motorové lodě Jan Plezier (kapacita až 100 osob)

Osobní motorová loď Jan Plezier je ideální pro uspořádání jedinečné firemní akce, originální oslavy narozenin, nezapomenutelné svatby, netradičního školení, výrazné prezentace či atraktivního jednání. Horní paluba je dělená na uzavřenou a otevřenou zastřešenou část, zadní středová paluba je zcela otevřená a dolní paluba s lodním barem je naopak zcela uzavřená. Loď provozujeme celoročně, kryté paluby jsou vytápěné. Firemní i soukromé akce s lodí Jan plezier bývají nezapomenutelné. Celková kapacita je sice až 100 osob, loď je však vhodná i pro menší soukromé akce, jako jsou narozeninové plavby, dětské akce, oslavy výročí, větší rozlučky se svobodou a podobně. Na palubě se nemusí pouze slavit, populární jsou i lodní školní výlety, netradiční transfery skupin turistů nebo je možné loď pronajmout na zajištění hromadné kyvadlové dopravy při větších akcích typu městských oslav, koncertů, festivalů apod.

Výletní plavby po Vltavě a Labi, osobní motorová loď Jan Plezier - firemní i soukromé akce na parníku... - SP Praha s.r.o.Výletní plavby po Vltavě a Labi, osobní motorová loď Jan Plezier - firemní i soukromé akce na parníku... - SP Praha s.r.o.Výletní plavby po Vltavě a Labi, osobní motorová loď Jan Plezier - firemní i soukromé akce na parníku... - SP Praha s.r.o.

Technické parametry lodě:

 • Délka lodě 26m, šířka 4,6m
 • Maximální kapacita 100 osob
 • Doporučená kapacita 65 osob
 • Dolní paluba, počet míst 55
 • Horní paluba, počet míst 45

Samozřejmostí je kvalitní catering realizovaný většinou formou rautů. Na dolní palubě naleznete bohatě zásobený lodní bar. Schodiště mezi středovou zadní otevřenou palubou a hlavní dolní palubou je vybaveno elektrickou zdvihací plošinou pro přepravu imobilních cestujících na vozíku. Všechny prostory jsou ozvučené, lodní audiosystém disponuje bluetooth technologií, takže je možné spárovat jakékoliv vaše mobilní zařízení a pouštět hudbu jakou chcete. Dokonce je možné oddělit ozvučení horní a spodní paluby a na každé palubě se tak poline z reproduktorů jiná hudba či mluvené slovo.

Soukromé a firemní akce na parníku, který pluje po Vltavě a Labi - jedinečný zážitek - SP Praha s.r.o.Soukromé a firemní akce na parníku, který pluje po Vltavě a Labi - jedinečný zážitek - SP Praha s.r.o.Soukromé a firemní akce na parníku, který pluje po Vltavě a Labi - jedinečný zážitek - SP Praha s.r.o.
Firemní akce na lodi, prezentace školení  |  Soukromé akce, rodinné výročí, oslavy  |  Svatební plavby, kompletní svatební obřady na lodi  |  Vánoční večírky, firemní večírky, konference  |   Školní výlety, výletní plavby pro neziskový sektor  |  Zajištění hromadné dopravy osob, kyvadlová lodní doprava, linková doprava|  Kvalitní cateringové služby

Základní tarif pro rok 2018 (plavba):

Plavba v délce 2 - 4 hodiny:          6 500,- Kč / hodina plavby (minimální délka plavby 2 hodiny)
Plavba v délce 5 - 8 hodin:            5 500,- Kč / hodina plavby
Plavba v délce 9 a více hodin:      4 700,- Kč / hodina plavby

Parník Jan Plezier - jedinečné místo pro váš firemní večírek nebo soukromou rodinnou oslavu. Plujeme celoročně a nejenom v Praze - SP Praha s.r.o.Parník Jan Plezier - jedinečné místo pro váš firemní večírek nebo soukromou rodinnou oslavu. Plujeme celoročně a nejenom v Praze - SP Praha s.r.o.Parník Jan Plezier - jedinečné místo pro váš firemní večírek nebo soukromou rodinnou oslavu. Plujeme celoročně a nejenom v Praze - SP Praha s.r.o.

Podrobnosti, objednávky: 

Loď Jan Plezier je v provozu celoročně, základní provozní doba 09:00 - 23:00 hodin

Samostatný web výletní lodě: www.janplezier.cz

On-line objednávka: zde klikněte pro objednávkový formulář

Objednávky emailem a dotazy: rezervace@janplezier.cz nebo na tel.č.: 281 932 666, 281 930 708

Výletní plavby po Vltavě nejenom v Praze - osobní motorová loď Jan Plezier pro 100 osob - SP Praha s.r.o.Výletní plavby po Vltavě nejenom v Praze - osobní motorová loď Jan Plezier pro 100 osob - SP Praha s.r.o.Výletní plavby po Vltavě nejenom v Praze - osobní motorová loď Jan Plezier pro 100 osob - SP Praha s.r.o.